U Bihaću ubijena jedna osoba, a dve teško ranjene

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Avg.2012, 20:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Bihaću ubijena jedna osoba, a dve teško ranjene

SARAJEVO -

Neidentifikovani muškarac danas popodne u Bihaću je ubio jednu osobu, a dve teško ranio, objavljeno je na internet portalu Dnevnog avaza.

"Muškarac je hodao ulicom i pucao na građane. Jedna osoba je smrtno stradala, a dve su ranjene", izjavio je vršilac dužnosti policijskog komesara Unsko-sanskog kantona Marijan Šimić.

Nedugo posle napada u bihaćkom naselju Mala Peć, ubica je uhapšen i priveden u policijsku stanicu.

Dvoje ranjenih prebačeni su u Kantonalnu bolnicu u Bihaću.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.