Izvor: RTS, 16.Jul.2022, 21:01
Turista iz Srbije preminuo tokom planinarenja na severu Albanije
Turista iz Srbije preminuo je tokom planinarenja na strmim vrhovima nedaleko od sela Valbone na severu Albanije. Sumnja se da je preminuo od posledica srčanog udara.
Policija je saopštila da je srpski turista preminuo na mestu "Vrh otvorenih klisura" Valjbona dok je sa grupom istraživao to područje, prenosi albanski Ej-Bi-Si njuz.
Sumnja se da je preminuo od posledica srčanog udara.
Na lice mesta uputile su se službe Policijske stanice Tropoja i medicinska ekipa.
S obzirom na to da je zbog nepristupačnosti terena onemogućeno sletanje helikoptera, u akciju izvlačenja turista uključile su se i spasilačke službe.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




