Slobodan Pavlović iz pritvorske jedinice prebačen u bolnicu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Feb.2016, 18:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Slobodan Pavlović iz pritvorske jedinice prebačen u bolnicu

Slobodan Pavlović, vlasnik Pavlović banke, prebačen je iz pritvorske jedinice u bijeljinsku bolnicu, izjavio je njegov advokat Miodrag Stojanović.

"Pavlović je u pritvoru u bolničkom tretmanu", rekao je Stojanović.

Odluka o Pavlovićevom bolničkom lečenju doneta je prvenstveno na osnovu nalaza pulmologa i kardiovaskularnih stručnjaka, preneli su banjalučki mediji.

"Lekarski konzilijum bolnice u Bijeljini je posle pregleda, na koje je Pavlović jutros >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << upućen zbog vrlo ozbiljnog pogoršanja zdravstvenog stanja, doneo ovakvu odluku i mislim da je to već i administrativno završeno", rekao je Stojanović.

Slobodan Pavlović je uhapšen pre nekoliko dana, jer je osumnjičen za pranje novca u vezi sa kreditom od 750.000 evra koji je njegova banka dala predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku, u vreme kada je on bio premijer RS.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.