Odbačena optužnica protiv Bandića

Izvor: Mondo, 17.Jul.2015, 12:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbačena optužnica protiv Bandića

Veće zagrebačkog Županijskog suda odbacilo je optužnicu USKOK-a protiv gradonačelnika Milana Bandića i dvoje saosumnjičenihh u slučaju "U ime obitelji."

Foto: screenshot, YouTube

Advokat Bandića Jadranka Sloković rekla je novinarima da je sud obustavio krivični postupak protivBandića sa obrazloženjem da je on postupao u okviru svojih nadležnosti i da se u njegovom postupanju nema naznaka bilo kakvog krivičnog dela, prenosi "Jutarnji list."

Na >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << ovu odluku suda postoji mogućnost žalbe Vrhovnom sudu.

Inače, mediji u Hrvatskoj objavili su juče nezvanicno da je Bandićeva stranka ponovo na udaru policije, ta da se u prostorijama te stranke traži dokumentacija o konvenciji u Lisinskom.

Policija, međutim, tu vest nije potvrdila.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.