Mladić pokušao da uguši taksi-dispečerku

Izvor: BKTV News, 03.Dec.2017, 15:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladić pokušao da uguši taksi-dispečerku

U Banjaluci je uhapšen D. K. (28) osumnjičen da je kablom pokušao da uguši taksi-dispečerku, objavile su banjalučke Nezavisne novine.

"D. K. se sumnjiči se da je došao do kancelarije radnice taksi-službe u Banjaluci i prvo je verbalno napao, a zatim je pokušao ubiti omotavanjem kabla oko vrata, nameravajući da je uguši ", saopšteno je iz banjalučke policije.

Poplave paralisale Albaniju: Ima poginulih, građani evakuisani (FOTO)

Žena je uspela >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << da pozove u pomoć, napadač je pobegao u nepoznatom pravcu, ali ga je policija uspela identifikovati i uhapsiti.

Zbog onoga što su našli u Praljakovoj zatvorskoj ćeliji odmah su pozvali njegovu advokaticu!

Portparolka Policijske uprave Banjaluka Marija Markanović izjavila je da je izvršen uviđaj, te da će sve dalje mere i radnje biti preduzete na osnovu naredbi okružnog tužioca.

Završena obdukcija! Našli su mu ovaj otrov u telu - evo od čega je Slobodan Praljak preminuo!

Nije navedeno koji je motiv napada na taksi-disperčerku.

Najsrećniji dan pretvorio se u najtužniji: Poginuo 20-godišnjak!

Nastavak na BKTV News...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.