Izvor: Studio B, 23.Jul.2014, 14:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Budva, inspekcija zapečatila hotel "Mogren"
Turistička inspekcija zapečatila je hotel "Mogren" u Budvi, a više od sto radnika zatvorilo se u prostorije hotela odbijajući da ga napusti, prenose "Primorske novine".
Policija je veliki broj radnika privela na razgovor, nakon čega su pušteni, navode Primorske novine, uz objašnjenje da se kompanija "Merkur", koja je zakupac hotela, sudi sa "HG Budvanska rivijera" koja je vlasnik objekta, prenosi Tanjug.
Tenzije u hotelu se ne smiruju, ispred "Mogrena" je kordon >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << policije, a pripadnici interventne izbacuju radnike iz hotela na očigled gostiju.
U hotelu "Mogren" trenutno boravi oko 60 gostiju koji još ne znaju da li će ostati u hotelu ili će biti premešteni, a trenutno gosti ne mogu da uđu u svoje sobe.





