Znamo, znamo, vi ste išli u vojsku...

Izvor: Mondo, 26.Jun.2015, 09:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Znamo, znamo, vi ste išli u vojsku...

... ali OVO je pakao!

Evo šta se desilo kad je pametnjaković rešio da napravi malecki socijalni eksperiment...

Brendon Koen pokušao je da preživi radni dan u cipelama sa visokom potpeticom, a ideja je bila da dokaže da su žene slabići (da ne kažemo p...) jer kukaju kako je to teško i zahteva velike žrtve.

Pogađate šta se desilo?

>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<

Izvor: YouTube

Njegov plan počeo je da se raspada, a život da mu se pretvara u agoniju onog trenutka kad je svoju uobičajenu obuću zamenio parom sandala sa visokom potpeticom.

Sve je, naravno, dokumentovano video zapisom i okačeno na YouTube. Dan počinje spremanjem za posao, i uskakanjem u sandale sa štiklom u 8 i 30. Do lifta se teturao kao novorođeno lane. Na putu do posla se zaustavio da uzme kafu, a zatim je seo u kola i krenuo ka poslu. To mu je, naravno, donelo malo olakšanje.

Oko 12 i 30 priznao je da ženama nije lako, i da mu štikle ozbiljno kvare raspoloženje.

"Znate kako ljudi ponekad komentraišu da su žene kukavice i da su ćudljive jer tako lako menjaju raspoloženja? Sad ih potpuno razumem. Želim da ubijem nekoga", komentariše Brajan.

Kad se vraćao sa ručka, morao je da ide stepenicama: "Ovo jednostavno NIJE BEZBEDNO!", a onda se obraća ekipi koja ga snima i priznaje da neće preživeti tu akciju još jednom: "Moraćete po kola, ne mogu ja ovo."

"Želim da umrem, molim vas, pustite me da umrem", viče, očigledno u bolovima.

I na kraju: "Bukvalno ne mogu da stojim. Noge mi se tresu. Ovo je moderna verzija kineske bandaže stopala."

Oko 7 i 15 uveče - priznao je poraz i izuo se. Iako je planirao da ode na piće posle posla, i uradi još "gomilu gluposti", bol ga je naterao da odustane: "Idem da uzmem nešto protiv bolova i da spavam."

Dakle, malo poštovanja, molićemo.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.