Žene potvrdile: Brijanje lica je super za kožu!

Izvor: Mondo, 15.Apr.2016, 12:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žene potvrdile: Brijanje lica je super za kožu!

Vlogerka Huda Katan ponovo zapanjuje gledaoce svojim savetima!

Foto: PrintScreen/YouTube

Popularna vlogerka iz Dubaija tvrdi da je za njenu sjajnu i glatku kožu zaslužno to što svakodnevno brije lice!

"Brijanje lica je super! To je u Aziji već godinama hit, a da odgovorim na pitanje koje ćete mi sigurno postaviti - ne, zbog toga ne rastu guste dlačice i lice ne postaje suvo", kaže ona.

Njen video je za 24 sata "sakupio" 16.000 komentara, a >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << većina je zapanjena.

"Prvo senčenje vrata, a sada ovo? Nema šanse!", jedan je od komentara.

Sa druge strane, ima i onih koji zahvaljuju Hudi što im je otkrila tajnu.

"Ja takođe brijem lice i meni to odgovara. Malje mi zbog toga nisu gušće i ne rastu brže", tvrdi Kirsten Taker u komentarima.

Još jedna devojka, potpisana kao Alexis G kaže da i ona brije lice jer joj tako podloga i puder bolje izgledaju na licu, a nema ni bubuljice. "Osim toga, radim piling lica jednom ili dva puta nedeljno, kako bih sprečila urastanje dlaka".

Mnoge dame su se nadovezale, komentarišući kako i one rade isto, a neke čak i tvrde da sada zbog toga imaju više samopouzdanja.

Huda tvrdi da brijanje odlično deluje na kožu, da usporava starenje i da je šminkanje mnogo lepše i lakše.



Izvor: YouTube

Dame, šta vi mislite o ovome?

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.