Izvor: Radio 021, 26.Okt.2024, 12:39
Vučić: Picula treba da se kvalifikuje za razgovor sa mnom
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će novi izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Tonino Picula morati lepše da govori o državi.
Povezane vesti
Vučić očekuje izvinjenje od Picule
Izvor: Nezavisne Novine, 26.Okt.2024
BEOGRAD - Novoimenovani izvjestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Tonino Picula smije doći u Srbiju, ali se prije toga mora izviniti za ono što je govorio o Srbiji i o njoj treba govoriti s mnogo više poštovanja, izjavio je u subotu srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












