Ukradeno 7.000 Nintendo Wii U konzola

Izvor: Mondo, 20.Dec.2012, 12:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ukradeno 7.000 Nintendo Wii U konzola

Dva šlepera, natovarena sa najmanje 64 palete pune Nintendo Wii U konzola, vrednosti oko 2.3 miliona dolara isparila su preko noći u Sijetlu!

Filmska krađa desila se na aerodromu u Sijetlu, a lopovi su, pre nego što su mogli da pobegnu sa dva šlepera puna robe morali da ih neopaženo uvezu u skladište aerodoroma, natovare i iskradu se, takođe neprimetno.

Da, sve su to uspeli i policija sada traga za lopovima koji su za sat vremena, veruje se da im je toliko trebalo >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << da ubace 64 palete sa konzolama u šlepere, ukrali 7.000 deluks i standardnih Wii U paketa, namenjenih tom delu američkog tržišta.

Unfortunately your browser does not support IFrames.

Nintendo nije želeo detaljnije da se upušta u priču o celom slučaju, jer je istraga još uvek u toku, ali su napomenuli da su sve konzole registrovane i da će se prilikom prijave na internet tačno znati gde se nalaze. Na osnovu toga moguće je da će lopovi biti otkriveni.

U međuvremenu, u Sijetlu se traže dva šlepera sa oznakom MekKini u koja su natovarene konzole. Šta mislite, da li su šleperi još uvek u Sijetlu?

(MONDO)

Nastavak na Mondo...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.