Izvor: NoviSad.com, 16.Maj.2026, 08:39
U Novom Sadu za dan rođeno 15 beba, devojčica duplo više od dečaka
U novosadskom porodilištu u protekla 24 sata rođeno je 15 beba. Kako je saopšteno iz Betanije, u periodu od petka, 15. maja u 7 časova do subote, 16. maja u isto...
Povezane vesti
Novi Sad bogatiji za 15 beba u Betaniji
Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 16.Maj.2026
NOVI SAD – U novosadskoj Betaniji u periodu od 15. maja u 7 časova do 16. maja u isto vreme rođeno je 15 beba, čime je Novi Sad postao bogatiji za nove stanovnike. Prema podacima iz porodilišta, rođeno je 10 devojčica i 5 dečaka. Ovaj lep dnevni bilans potvrđuje da Betanija i dalje ostaje jedno...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviSad.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviSad.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















