Izvor: Story, 24.Jan.2016, 18:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tamara Paunović: Oči kao ogledalo duše
Poznata manekenka objašnjava da su kosa, koža i perfektno sređeni nokti osnovni postulat kada je lepota u pitanju i otkriva da je zbog posla kojim se bavi probala razne frizure, ali nikada ne bi promenila svoju dugu i prirodno smeđu boju vlasi
Foto: Dejan Milićević
Tamara Paunović je kroz svoj posao često menjala izgled i uz neverovatnu moć transformacije iznela različite trendove i stajlinge, a danas uz svoj brend TP u kom promoviše jednostavnost crnih >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << i belih majica, uživa u prirodnoj lepoti koja je krasi.
S: Da li ste nekada poželeli da drastično promenite dužinu i boju kose? Na koji način je negujete?
- Nikada (smeh)... Ne mogu sebe da zamislim sa drugom bojom kose. Farbam se u neku svoju prirodnu nijansu, a najbitnije mi je da ona izgleda zdravo i negovano, a za to je zadužen Studio Prostor. Za sve ove godine koliko se bavim modelingom, bilo je tu mnogo ludih frizura.
S: Koliko pažnje posvećujete nezi noktiju, volite li dugačke ili preferirate one koji su diskretno namazani?
- Obožavam diskretno namazane i kratke nokte. Najbitnije mi je da su mi ruke negovane i uredne.
S: Da li telo održavate u formi vežbajući ili je neophodna upotreba i preparata za negu?
- Važno mi je da budem u formi... Treniram redovno i mislim da je svaka vrsta bavljenja sportom neophodna kako biste ostali zdravi. Ali, isto tako volim i da se negujem kremama, obožavam mleka za tela koja su prirodna.
S: Koliko je važna hidratacija organizma?
- Mislim da je ona izuzetno bitna, kako za organizam, tako i za kožu.
S: Kada je žena lepa?
- Ako se dobro oseća u svojoj koži!
Razgovarao: Danilo Mašojević







