Šta nas očekuje na Beogradskoj nedelji mode

Izvor: Mondo, 24.Mar.2013, 01:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šta nas očekuje na Beogradskoj nedelji mode

33. Perwoll Fashion Week u organizaciji Modnog studija Click, biće održan od 28. marta do 5. aprila. Posetioce očekuju brojne revije, a gost-domaćin je Velika Britanija.

Manifestacija će biti održana na nekoliko gradskih lokacija: Belexpo centar na Novom Beogradu, Mikser House u Savamaloj i u hotelu Metropol.

Kroz brojne revije organizatori će široj javnosti prezentovati veliki talenat i kreativne ideje najznačajnih domaćih brendova, dizajnera i mladih autora, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << ali i nekh svetskih brendova i gostiju iz inostranstva.

Jedan od najatraktivnijih novina u okviru prolećnog izdanja Beogradske nedelje mode jeste činjenica da će Velika Britanija biti gost-domaćin i da će sa nekoliko programa predstaviti britansku modu i njen uticaj u popularnoj kulturi. Značajan deo ovog projekta je i edukativna konferencija na temu mode i razvoja mladih dizajnera.

Jedna od zanimljivijih revija 33. Perwoll Fashion Weeka svakako će biti "Zona 45", koncept započet s namerom da se predstave regionalni modni dizajneri na prethodnoj Nedelji mode.

Pored gostiju iz regiona očekuju nas i gostovanje dizajnera iz Indije i Engleske kao i zanimljiva postavka izložbe u Etnografskom muzeju posvećene jubileju Dobrile Smiljanić koja je pre 50 godina pokrenula svoju modnu priču u Sirogojnu.

(MONDO)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.