Sezonska linija: Brodom od Budve do Dubrovnika

Izvor: Mondo, 27.Jul.2018, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sezonska linija: Brodom od Budve do Dubrovnika

U Crnoj Gori organizuju se ture brodom za sve turiste koji bi da "skoknu" do Dubrovnika.

Foto: MONDO/Tamara Sekulović

Turisti koji borave u Crnoj Gori ovog leta imaju priliku da za tri časa brodom stignu od Crnogorskog primorja do Dubrovnika.

Brod "Katamaran for" do 15. septembra prevoziće putnike sezonskom linijom od luke "Duklej marina" kod Starog grada u Budvi do glavne dubrovačke luke u Gružu, saopštili su iz "Duklej marine".

Putnici će >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << biti u prilici da vide polovinu crnogorske obale, od Budve do ulaza u Boku kotorsku i najjužniji deo hrvatskog dela Jadrana.

Prema redu vožnje do 15. avgusta, polazak iz budvanske luke je ponedeljkom i utorkom u 7.45 časova, sredom i četvrtkom u 19.00 i nedeljom u 10.00 časova.

Iz Dubrovnika brod kreće ponedeljkom u 18.00 časova, sredom i petkom u 7.45, četvrtkom u 7.00, a nedeljom u 20.00 časova.

Ovi termini biće promenjeni 16. avgusta i 1. septembra.

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Zanimljiv predlog ako letujete ove godine u Crnoj Gori

Izvor: B92, 27.Jul.2018

U Crnoj Gori se ovog leta organizuju ture brodom od Budve do Dubrovnika za sve koji žele da se upute na jednodnevni izlet.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.