Rada Manojlović: Nećete skoro videti Momira

Izvor: Story, 09.Sep.2015, 17:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rada Manojlović: Nećete skoro videti Momira

Pevačica je otvoreno rekla da bi rado sela u stolicu Angele Merkel, ispričala je anegdotu sa mora, ali i prokomentarisala svoj odnos sa Momirom

Rada Manojlović, foto: story press

Stolica Angele Merkel je zauzeta, ali Rada Manojlović se očigledno opasno nameračila na istu. Posebno joj je interesantno to što ova kancelarka >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << vodi razgovore sa predsednikom Rusije, Aleksandrom Putinom.

- Žena je toliko moćna. Od nje se trese ceo svet, sa kojom Putin tako razgovara. To bih volela, baš mi se sviđa - istakla je Rada ekipi emisije Premijera, koja ju je pitala šta bi zapravo ona uradila da se nađe u nekoj uticajnoj političkoj stolici.

Pre proslave, njenog 30-tog rođendana, koji je u društvu projatelja, porodice i novinare, ali ne i Momira proslavila, Rada je sa sestrom Majom bila na zasluženom odmoru u Grčkoj.

Rada Manojlović: Sa trideset godina sam već u klimaksu

- Ja nisamza more. Bila sam 10 dana na moru nedavno. Vratila sam se sva izubijana, izranjavana, pošto nemam živaca da svaki dan ležim na ležajci i gubim vreme, ja sam svaki dan igrala odbojku na pesku. Tako sam se izubijala. Vratila sam se u modricama, i pala sam na trtičnu kost poslednji dan, i već me 15 dana ne prolazi - dodala je pevačica.

Rada posvetila pesmu Milanu Stankoviću sa interesantnim nazivom

Ipak, o Momiru nije želela da priča, ali ni da potvrdi da li su još uvek zajedno.

- Nećete ga skoro videti - poručila je kratko.

I sa njim i bez njega, kaže ne skida osmeh.

Nastavak na Story...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Story. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Story. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.