Izvor: Story, 10.Mar.2016, 21:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poslednja šansa: Pružite ruku onima kojima je potrebna pomoć
Pogledajte humantirano izvođenje predstave Poslenja šansa sa Suzanom Petričević po tekstu Mirjane Bobić Mojsilović
Foto: Promo
Humanitarnoj akciji za prikupljanje sredstava za lečenje gospođe Neđe Grozdanić - Medić koja boluje od tj. Hočkinove bolesti koja je maligna.
Kupovinom ulaznica koje koštaju 500,00 dinara pomoćićete Neđi.
Ulaznice se mogu kupiti na blagajni KULTURNOG CENTRA RUMA, koji takođe učestvuje u ovoj humanitarnoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << akciji, gde će se predstava i odigrati 16. marta u 20h.
Poslenja šansa je najuspešnija monodrama i koja je trenutno jedina na redovnom repertoaru u Beogradu od 2009.god.
GOCA LUKIĆ, Frizerka iz okoline Beograda, tipičan rob televizije, posle mnogo pokušaja napokon uspeva da uđe u rijaliti šou program TRAŽIM MUŽA. Televizija se ispostavlja kao poslednja šansa za običnog, malog čoveka i njegovu želju da korenito promeni sopstveni život.
Poslednja šansa, drama sa smejanjem i pevanjem, istovremeno je i priča o Velikom bratu koji upravlja našim životima. To je priča o svetu zabave danas, o "rejtinzima" i gledanosti kao jednom merilu uspeha. To je, takođe, i priča o našim posrnućima i uzletima, te, nadasve, o lakoći sa kojom smo spremni da prihvatimo naredbe svevidećeg oka "Vrhovnog kontrolora”, kako bi smo ostali u igri. Poslednja šansa priča priču o rijaliti televiziji, sredstvima rijaliti pozorišta.
Do sada je odigrano preko 200 predstava.














