Porodila se u sedmoj deceniji!

Izvor: Mondo, 19.Okt.2016, 16:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Porodila se u sedmoj deceniji!

Lekarka iz Španije porodila se u 62. godini i na svet donela zdravu devojčicu.

Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock

  Lekarka iz Španije Lina Alvares, rodila je zdravu devojčicu u 62.godini i poslala poruku ohrabrenja drugim ženama u poznim godinama da slede njen primer ukoliko žele decu.

To je njeno treće dete i ona se, kako je rekla, odlično oseća.

Alvaresova kaže da žene koje su dovoljno dobrog zdavlja da imaju decu u poznim godinama, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << ne treba da se plaše da rađaju i da o tome treba da odlučuje priroda, a ne ginekolozi.

Njena tek rođena ćerka je začeta vantelesnom oplodnjom.

Devojčica je rođena carskim rezom sa 2,4 kilograma 10. oktobra u bolnici u gradu Lugo, prenosi AP.

Prvo dete Alvaresove koje sada ima 27 godina, rođeno je sa celebralnom paralizom, a drugo dete sada ima 10 godina.

Indijka rodila dete u 70. godini!Gde je granica: Porodila se u sedmoj deceniji

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.