Na Horgošu se čeka dva sata

Izvor: B92, 25.Avg.2013, 19:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na Horgošu se čeka dva sata

Beograd -- Zadržavanje putnika na graničnom prelazu Horgoš je dva sata na izlazu iz Srbije, rečeno je večeras Tanjugu u Auto-moto savezu Srbije.

"Zadržavanje na Horgošu, na izlazu iz zemlje je dva sata, dok se vozila na ostalim graničnim prelazima i na izlazu i na ulazu u Srbiju zadržavaju do 30 minuta", rekla je Ivana Dragović iz Operativne službe AMSS-a.

Ona je istakla da na naplatnim rampama nema gužvi, a da se vozila zadržavaju oko 15 minuta na naplatnoj rampi Bubanj potok u pravcu Beograda.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Na Horgošu se čeka dva sata

Izvor: Akter, 25.Avg.2013

Zadržavanje putnika na graničnom prelazu Horgoš je dva sata na izlazu iz Srbije, rečeno je večeras Tanjugu u Auto-moto savezu Srbije

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.