Izvor: Advertiser-Serbia.com, 10.Nov.2015, 16:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jelena Arsovska na čelu agencije McCann Skopje
Jelena Arsovska postavljena je na poziciju Managing Director McCann Skopje i biće zadužena za proširenje poslovanja, rad sa klijentima, dalji razvoj servisa i usluga agencije McCann Skopje
Jelena je sarađivala sa velikim brojem internacionalnih i regionalnih partnera različitih delatnosti od kojih je prepoznata kao ekspert u oblasti komunikacija, kreative i strategije. Ima dugogodišnje iskustvo u strateškom planiranju, razvoju brenda, treninzima zaposlenih, produkciji i finansijama.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Advertiser-Serbia.com << />
Tokom svoje profesionalne karijere Jelena Arsovska je uvek bila fokusirana na projekte i motivisanje kolega da pronađu najbolja rešenja i sprovedu viziju i postavljene ciljeve naših partnera. Karijeru je započela u agenciji New Moment gde je provela sedam godina, nakon čega prelazi u McCann Skopje na poziciju Client Service Director koju je obavljala dve godine. Dalju karijeru nastavlja u agenciji Pristop MK kao New Business Development Manager. U poslednje četiri godine Jelena je bila na poziciji Executive Director u agenciji Idea + Skopje.
Nastavak na Advertiser-Serbia.com...








