Izvor: SrbijaNet.rs, 24.Mar.2010, 11:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Fijat" otpušta 5.000 radnika?
Italijanski "Fijat" namerava da ukine 5.000 radnih mesta u okviru strateškog plana razvoja koji će biti predstavljen narednog meseca i istovremeno predvidja povećanje proizvodnje u italijanskim pogonima do 50 procenata, piše danas list "Republika." Otkazi će pogoditi tri fabrike u Italiji i
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










