BOBI KRISTINA: MAMIN DUH JE PORED MENE

Izvor: Kurir, 12.Mar.2012, 14:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BOBI KRISTINA: MAMIN DUH JE PORED MENE

Ćerka Vitni Hjuston otvorila dušu posle majčine smrti Opri Vinfred

LOS ANĐELES - Bobi Kristin, ćerka pokojne pevačice, dala je prvi intervjuu posle majčine smrti Opri Vinfred.

"Uvek je uz mene. Njen duh je jak i osećam ga kako prolazi kroz mene celo vreme", otvorila je dušu ćerka pokojne pevačice.

Bobi je kazala kako joj u teškim trenucima posle majčine smrti najviše pomažu porodica i Bog.

Rekla je da i dalje >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << čuje u svojoj glavi majčin glas koji joj govori: "Dušo, nastavi dalje, ovde sam, držim te".

Opisala je i kako su izgledali njeni poslednji trenuci s majkom.

Dan pre Vitnine smrti Bobi je zamolila majku da bude uz nju: "Spavala sam u njenom naručju celi dan i celu noć".

Ispričala je da njen odnos sa Vitni nije bio samo odnos majke i ćerke, nego su bile najbolje prijateljice. Navela je i kako sve što drugi govore o njenoj majci, sve ono loše, nije istina, jer su samo njena porodica i prijatelji zapravo znali kakva je.

Osim Bobi Kristine, Opri su intervju dali i pevačicin menadžer i snaja Patricija Hjuston i Vitnin brat Geri.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ćerka Whitney Houston: Čujem mamin glas!

Izvor: Tracara.com, 12.Mar.2012

U prvom intervjuu koji je dala nakon smrti majke 19-godišnja ćerka muzičke dive Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown, poručila je da još uvek čuje mamin glas.'Uvek je uz mene. Njen duh je jak i osećam kako prolazi kroz mene sve vreme', rekla je Bobbi u intervjuu Opri Winfrey i dodala da u svojoj...

Nastavak na Tracara.com...

Ćerka Vitni Hjuston: Mama je stalno sa mnom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Mar.2012

LOS ANĐELES -..Ćerka preminule pevačice Vitni Hjuston rekla je, gostujući u emisiji Opre Vinfri, da je dobro i da još čuje svoju mamu kako je ohrabruje da "nastavi dalje"...Kako prenose agencije, Bobi Kristina Braun (19) je Opri Vinfri rekla da je "u redu i da se drži što bolje može", od kada...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.