Izvor: Politika, 02.Nov.2011, 01:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ani Ivanović najlepše na Baliju
Srpska teniserka Ana Ivanović već je izjavljivala da joj je turnir na Baliju jedan od omiljenih, i to ne samo zbog sporta i dobrih partija koje je tamo pružila, već i zbog pratećih aktivnosti, u pauzama između mečeva. Zajedno s koleginicama Ana se ove godine na Baliju obukla u njihove tradicionalne lokalne nošnje.
– Nepotrebno je reći da je Bali jedno od najlepših mesta na kojima igramo tenis – u stvari, verovatno, najbolje mesto – rekla je Ana i dodala:
>> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << />
– Prošle godine sam se sjajno provodila, i na terenu i van njega. Kad nisam bila na terenu, opuštala sam se pored plaže, ali sam odigrala i neke od svojih najboljih mečeva i bila jako srećna kada sam osvojila turnir – izjavila je naša teniserka koja se potpisala i na sliku jednog od lokalnih autora.
R. S.
objavljeno: 02.11.2011









