Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Jun.2012, 10:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tomić: Nisam skrivao Mladića
BEOGRAD -
Nekadašnji šef Vojne službe bezbednosti Aco Tomić negirao je da je skrivao haškog optuženika Ratka Mladića.
Tužilac koji može da kaže da sam osumnjičen za skrivanje Ratka Mladića, za mene nije tužilac, rekao je Tomić za "Blic".
Bivsi šef Vojne službe bezbednosti je naglasio da ga ne interesuje šta >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << piše u novinama i da o sumnjama da je skrivao Mladića ne želi da priča na Vidovdan.
Tomić je na saslušanjima tokom istrage o Mladićevim jatacima, kako saznaje "Blic", negirao da je skrivao najtraženijeg haškog optuženika.
U Tužilaštvu za ratne zločine, kako navodi list, očekuju da će postupak početi u narednih desetak dana.
Tužilaštvo je ponovo otvorilo istragu krajem 2010. godine i Tomić je prvi put saslušan u policiji 31.januara 2011. I tada je ponovio odbranu da nije skrivao Mladića, navodi "Blic".
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Aco Tomić: Neću o Mladiću na Vidovdan
Izvor: Mondo, 29.Jun.2012
Nekadašnji šef Vojne službe bezbednosti Aco Tomić negirao je da je skrivao haškog optuženika Ratka Mladića i odbio da o tome priča na Vidovdan.
Tomić tvrdi da nije skrivao Mladića
Izvor: Nezavisne Novine, 29.Jun.2012
BEOGRAD - Nekadašnji šef Vojne službe bezbjednosti Aco Tomić negirao je da je skrivao haškog optuženika Ratka Mladića.




