Pregovarali smo o Mladićevoj predaji

Izvor: TvojPortal.com, 09.Maj.2011, 10:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Pregovarali smo o Mladićevoj predaji"

(vesti online) Tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević izjavio je da su do 2007. godine u više navrata vođeni pregovori sa porodicama haških optuženika Ratka Mladića i Gorana Hadžića o njihovoj predaji i da je spreman i sada da pregovara o tome.
Vladimir Vukčević


"I ja sam spreman da pregovaram sa porodicama njih dvojice, da bismo završili ovu temu i sprečili dodatne pritiske >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << na Srbiju zato što su njih dvojica u bekstvu. I danas ih pozivam da se dobrovoljno predaju i pokažu realan patriotizam, i spreče da njihove porodice i prijatelji budu u neprijatnoj situaciji", rekao je Vukčević za "Danas".Ostatak vesti pročitajte na linku

Srbijapregovoriratko mladićtuzilac za ratne zlocinepredaja
Pogledaj vesti o: Ratko Mladić

Nastavak na TvojPortal.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.