Izvor: S media, 14.Dec.2009, 14:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nove pretnje Ljajiću
Koordinator akcionog tima za lociranje haških optuženika Rasim Ljajić potvrdio da je ponovo dobio pismo sa pretnjama smrću.
On je rekao da je preteća poruka dospela sa iste adrese sa koje su bile u više navrata upućene i neke ranije pretnje i da je ispisana rukom.
"Sve dosadašnje poruke slične su sadržine, a u njima se spominju haški optuženici Ratko Mladić i Radovan Karadžić", rekao je Ljajić.
Pisma sa pretnjama smrću stigla su i na adrese Tužilaštva za ratne zločine i tužioca Vladimira Vukčevića, kao i predsednika Srbije Borisa Tadića.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












