Izvor: EMportal, 10.Nov.2011, 14:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljajić razgovarao s delegacijom MMF-a

Ministar za rad Rasim Ljajić danas s delegacijom Međunarodnog monetarnog fonda razgovarao o sprovođenju mera socijalne politike u 2011. i 2012. i mogućim izmenama radnog zakonodavstva koje treba da doprinesu poboljšanju investicione klime u Srbiji.

Nastavak na EMportal...



Povezane vesti

Sprovođenje mjera socijalne politike

Izvor: Capital.ba, 10.Nov.2011

BEOGRAD, Ministar rada i socijalne politike Rasim Ljajić razgovarao je danas sa delegacijom Međunarodnog monetarnog fonda /MMF/ o sprovođenju mjera socijalne politike u Srbiji u 2011. i 2012. godini, kao ..

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta EMportal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta EMportal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.