Kup Francuske - Jovanovićev Bordo ispao od trećeligaša!

Izvor: Sportske.net, 17.Jan.2020, 00:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Žirondinci" nisu uspeli da preokrenu.

Posle 2:2 u regularnom delu, imali smo produžetke, ali je Gaj sprečio penale golom u 117. minutu (3:2).

Pau je ugosti Bordo, domaćin je vodio 2:1 posle prvog dela igre. Golove za Pau su postigli Name i Žarju, dok je Maja pogodio za Bordo.

De Previl sjajnim golom iz slobodnjaka poravnava rezultat na 2:2 u 81. minutu, tako da smo imali produžetke.

Činilo se da će biti i penala na meču šesnaestine finala, ali Gaj golom u 117. minutu eliminiše Bordo i vodi Pau u osminu finala kupa Francuske.

Vukašin Jovanović je odigrao svih 120 minuta za goste.
Pogledaj vesti o: Prvi maj