Izvor: Moto.rs, 26.Maj.2014, 14:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Porsche Exclusive predstavio Panamera Turbo S u Jet Black Metallic izdanju
Ovo vozilo odlikuje crna metalik boja kao i set 20“ Dynamic Light System, dok se sa zadnje strane nalaze zatamnjena LED svetla i četiri izlazne cevi sportskog izduvnog sistema.
Unutrašnjost je crne boje, presvučena kožom, a obezbeđen je i veliki broj komponenti izrađenih od ugljeničnih vlakana. Među ostalim izmenama su Sport Chrono štoperica, kožom presvučeni ventilacioni otvori, osvetljeni pragovi kao i redizajnirane patosnice.
foto © Porsche
Pogledaj vesti o: Porsche
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Moto.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Moto.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





