Noć bez promena vodostaja, ekipe u pripravnosti

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Maj.2012, 17:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Noć bez promena vodostaja, ekipe u pripravnosti

BEOGRAD -

Tokom noći nije bilo značajnih promena vodostaja na rekama, ali je tim za vanredne situacije u pripravnosti kako bi se reagovalo ako bude većih problema, izjavio je danas načelnik sektora za vanredne situacije MUP-a Srbije Predrag Marić.

Marić je Tanjugu kazao da je noć protekla mirno i da nije bilo opasnosti od bujičnih poplava. Timovi sektora za vanredne situacije su na svim ugroženim područjima >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << jer se još uvek zbog najavljenih kiša ne može isključiti mogućnost da dođe do bujičnih poplava, dodao je on.

Područja u opasnosti od poplava su uglavnom na jugu Srbije, tačnije područje Leskovca, Svrljiga, Gadžinog Hana, zatim i okolina Bora, Loznice i Zaječara.

Marić je kazao da su ta mesta upućeni timovi za spasavanje kako bi se ako dođe do većih poplava ukazala pomoć stanovništvu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.