Za saradnju o otvorenim pitanjima BG i ZG

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Mar.2016, 03:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Za saradnju o otvorenim pitanjima BG i ZG"

Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas u razgovoru sa predsednikom SNV u Hrvatskoj Miloradom Pupovcem potrebu saradnje u rešavanju otvorenih pitanja u odnosima naše zemlje sa zvaničnim Zagrebom.

Vučić je istakao i opredeljenost Srbije za uspostavljanje dobrosusedskih odnosa sa Hrvatskom, regionalnu saradnju i saradnju u okviru evrointegracija.

Premijer i Pupovac su, kako je saopštila vladina Kancelarija za saradnju s medijima, razgovarali o aktuelnom položaju Srba u Hrvatskoj, posebno o promenama u atmosferi, o načinu ostvarivanja prava srpskog naroda i radu njihovih institucija.

174

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.