Vučić: Nisam kupio kuću u Boleču!

Izvor: Kurir, 05.Maj.2013, 01:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Nisam kupio kuću u Boleču!

Neko je objavio da sam kupio kuću u Boleču od francuskog ambasadora. Molim vas, molim da me odvedete u moju kuću u Boleču i da popijemo kafu, napisao je Vučić na svom tviter nalogu

BEOGRAD - Nema kuću u Boleču!

Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar odbrane Aleksandar Vučić objavio je u subotu veče na svom tviter nalogu da nema kuću u Boleču!

Vučić je reagovao na prozivke SNP Naši da je kupio kuću od ambasadora Francuske, pa ih je >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << preko te društvene mreže zamolio da ga odvedu do nje.

“Neko je objavio da sam kupio kuću u Boleču od francuskog ambasadora. Molim vas, molim da me odvedete u moju kuću u Boleču i da popijemo kafu”, napisao je Vučić na svom tviter nalogu.

Prvi potpredsednik Vlade takođe je na svom nalogu spomenuo i aferu mleko.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

VUČIĆ NA TVITERU: Nisam kupio kuću u Boleču! (FOTO)

Izvor: S media, 06.Maj.2013, 00:15

Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar odbrane Aleksandar Vučić objavio je u subotu veče na svom tviter nalogu da nema kuću u Boleču!..Vučić je reagovao na prozivke SNP Naši da je kupio kuću od ambasadora Francuske, pa ih je preko te društvene mreže zamolio da ga odvedu do nje...“Neko...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.