Vučić: Izborna skupština SNS nije uvod u izbore

Izvor: Blic, 07.Dec.2013, 17:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Izborna skupština SNS nije uvod u izbore

Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da izborna skupština naprednjaka nije priprema za vanredne parlamentarne izbore, nego dobro mesto za proveru legitimiteta.

"Nemoguće je da radite ukoliko neko sumnja u vaš legitimitet. Nemam problem sa tim da im pružimo priliku, samo se plašim da je to po onoj narodnoj, sprečite mi da ga ne udarim, a boga molite da mu ne priđete, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << tako da ako budu hteli ljudi iz opozicije na izborima imaćete priliku, ali se plašim da će rezultat biti porazan po njih", rekao je Vučić, a prenela televizija B92.

On je kazao da na jučerašnjoj sednici Predsedništva SNS koja je održana u Beogradu nije bilo reči o vanrednim izborima.

Vanredna izborna skupština Srpske napredne stranke, na kojoj će se birati predsednik stranke i članovi Predsedništva, biće održana 25. januara.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.