Tomić: Savesno i odgovorno

Izvor: B92, 08.Maj.2008, 17:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tomić: Savesno i odgovorno

Performans PSS-a (Beta)

Beograd -- Nebojša Tomić kaže da Beograd neće biti preko noći preobraćen u grad snova, ali da će se problemi grada i Beograđana rešavati savesno i odgovorno.

"Neće biti podela funkcija po stranačkoj pripadnosti i ja ću biti gradonačelnik svih Beograđana, a ne samo onih koji su za mene glasali", rekao je kandidat Pokreta Snaga Srbije - Bogoljub Karić za gradonačelnika >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Beograda na završnoj konvenciji.

Ističući veliki napor njegovog tima sa kojim je vodio predizbornu kampanju, Tomić je rekao da se, bez obzira na rezultate izbora, posao koji je taj "najmlađi i najhrabriji" tim započeo nikako ne završava 11. maja.

"Mi tek tada započinjemo borbu za našu Srbiju i za naš Beograd", rekao je Tomić.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Tomić: Borba za Beograd tek predstoji

Izvor: Mondo, 08.Maj.2008

Kandidat PSS - Bogoljub Karić za gradonačelnika Beograda , izjavio da Beograd neće biti preko noći preobraćen u grad snova, ali da će se problemi grada i Beogradjana rešavati savesno i odgovorno

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.