Tokom dana veoma toplo, uveče naoblačenje

Izvor: S media, 20.Maj.2012, 14:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tokom dana veoma toplo, uveče naoblačenje

Naoblačenje sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinama, koje će posle podne zahvatiti zapadne i jugozapadne krajeve, tokom noći proširiće se celu zemlju.

Duvaće slab i umeren južni i jugoistočni vetar. Jutarnja temperatura od 10 do 15, najviša dnevna od 25 do 30 stepeni.

U Beogradu veći deo dana biće suvo i veoma toplo. Krajem dana i u toku noći očekuje se jače naoblačenje sa kišom i pljuskovima sa grmljavinama.

Pretežno sunčano >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i toplije

Duvaće slab i umeren južni i jugoistočni vetar. Jutarnja temperatura oko 15, najviša dnevna oko 30.

U Srbiji će u utorak biti svežije, povremeno sa kišom, pljuskovima i grmljavinama. Lokalno moguće i obilnije padavine. Zatim do kraja perioda promenljivo oblačno i nestabilno sa lokalnom pojavom pljuskova i grmljavina i temperaturom oko i malo ispod prosečnih vrednosti.

Biometeorološka prognoza za ponedeljak 21. maja 2012.

Pogoršanje biometeorološke situacije nepovoljno će uticati na sve hronično obolele, a naročito na srčane i psihičke bolesnike i astmatičare.

Meteoropatske reakcije mogu biti izrazene i u jakoj formi. U saobracaju je neophodna izuzetna opreznost.

(Beta, Foto: Beta)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.