Izvor: Blic, 30.Jan.2012, 12:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Skupština na putu ka EU - tema javnog slušanja
U Skupštini Srbije će danas biti održano javno slušanje "Narodna skupština na putu evropskih integracija", koje će otvoriti predsednica parlamenta Slavica Đukić-Dejanović.
Na slušanju će pozdravnu reč dati i predsednik skupštinskog Odbora za evropske integracije, koji je organizator slušanja, Laslo Varga.
Među učesnicima biće direktorka Kancelarije za evropske integracije Milica Delević, kao i predstavnici poslaničkih grupa, najavljeno je iz parlamenta.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Varga je Tanjugu rekao da je cilj javnog slušanja dvostruk - da se pred kraj aktuelnog skupštinskog saziva i početak poslednje sednice parlamenta rezimiraju iskustvo i utisci iz poslednje tri i po godine, kao i da se da ocena urađenog i putokaz za naredni mandat.
Na javno slušanje pozvani su svi poslanici, predstavnici Vlade Srbije, međunarodnih organizacija u Srbiji, predstavnici diplomatskog kora, predstavnici stručne javnosti - nezavisni stručnjaci i predstavnici civilnog sektora.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija







