Izvor: S media, 23.Jan.2010, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šešelj u Srbiji do kraja 2010.?
Srpska radikalna stranka očekuje da se njen lider Vojislav Šešelj ove godine vrati u Srbiju iz Haškog tribunala, jer je svima jasno da nijedna tačka optužnice nije potvrđena niti je dat bilo koji dokaz, izjavio je danas zamenik predsednika radikala Dragan Todorović.
Siguran sam da će se Šešelj vratiti 2010. godine u Srbiju, jer je svima jasno da je njegovo odlazak u Hag bio iz političkih >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << razloga, sa se uništi SRS, ocenio je Todorović na konferenciji za novinare povodom 20. godišnjice osnivanja te partije.
Kako je istakao, povratkom Šešelja građani Srbije će dobiti čoveka koji je u stanju i uspeće da pokrene neophodne promene u zemlji, jer je ona "praktično dotakla dno".
"Mislim da je Šešelj jedini čovek koji je u stanju da motiviše i pokrene građane u promene", rekao je Todorović i dodao da će lider SRS biti ličnost sposobna da pokrene
procese koji se neophodni da bi došlo do vanrednih parlamentarnih izbora.
















