Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Jun.2008, 12:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sedam godina od ubistva Milana Pantića
BEOGRAD - Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) izrazilo je danas nezadovoljstvo i razočarenje zbog neefikasnog rada državnih istražnih organa, posebno policije i tužilaštva, koji ni posle sedam godina nisu uspeli da rasvetle ubistvo novinara Milana Pantića, a izvršioce i nalogodavce ovog zločina izvedu pred sud.
Već sedam godina NUNS zahteva od najodgovornijih ljudi i institucija u zemlji informacije o postupku koji se vodi povodom nasilne smrti našeg kolege, a >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << čitav postupak je i dalje na samom početku rasvetljavanja u OUP-u Jagodina, navedeno je u saopštenju.
NUNS neće odustati od borbe za utvrđivanje istine o ubistvu novinara Pantića i postavljaće to pitanje uvek iznova, sve dok se njegove ubice ne nađu na optuženičkoj klupi, piše u saopštenju NUNS-a.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...





