Izvor: Blic, 30.Nov.2017, 14:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sašša Janković: I ja sam organizovao protest protiv diktature

Predsednik Pokreta slobodnih građana Saša Janković predao je danas MUP-u, kako je rekao, više od 150 priznanja ljudi koji su potpisali da su organizovali "protest protiv diktature" nakon predsedničkih izbora.

Janković je, u pratnji nekoliko ljudi, potpise predao u Palati Srbija i dodao da je i on potpisao priznanje da je organizator protesta.

- Ja sam potpisao da sam organizator protesta, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da sam ga organizovao zajedno sa Sorošem, Haradinajem i da sam to radio u tajnom prislušnom centru jedne stranke - rekao je Janković.

Pošto, kako je ocenio, policija ne može i ne zna da radi svoj posao traže organizatore protesta, "dvoje po dvoje mladih izvode pred sud", PSG je uradio posao za njih.

- Sada ćemo ministru predati ta priznanja i ponadati se da će MUP, pravosuđe i ostale institucije konačno početi da rade svoj posao kako treba, da ćemo vratiti institucije i da ćemo imati državu što pre, nadam se već sa početkom od beogradskih izbora - rekao je Janković.

Prema njegovom mišljenju, od ove nema vlasti koja je toliko lagala i prezirala svoj narod i plašila se svojih građana a posebno mladih i obrazovanih ljudi.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.