Izvor: Danas, 06.Apr.2022, 11:43

Šarl Mišel: EU treba da razmisli o davanju azila ruskim dezerterima

Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel izjavio je da bi zemlje Evropske unije trebalo da razmisle o nuđenju azila ruskim vojnicima koji žele da napuste bojno polje u Ukrajini.

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

Zvaničnik EU: Članice Unije treba da razmisle o azilu za vojnike Rusije koji napuste rat

Izvor: Danas, 06.Apr.2022

Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel kaže da bi zemlje članice Evropske unije trebalo da razmisle o načinima da ponude azil ruskim vojnicima koji su spremni da napuste rat u Ukrajini.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.