Renoviranje psihijatrije KCV po planu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Dec.2016, 12:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Renoviranje psihijatrije KCV po planu

Upravnik Klinike za psihijatriju Kliničkog centra Vojvodine Boris Golubović izjavio je danas da radovi na renoviranju te klinike teku po planu.

Golubović je rekao novinarima da je zadovoljan dosadašnjim tokom radova koji, kako je naglasio, teku i brže od očekivanog.

"Zadovoljan sam obimom radova pogotovo što zgrada klinike nije renovirana punih 50 godina", rekao je Golubović i dodao da očekuje da će radovi kompletno biti završeni do kraja januara.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<
Po Golubovićevim rečima, svi radovi koji se izvode, izvode se u prostorijama koje koriste pacijenti, odnosno u bolesničkim sobama i sanitarnim čvorovima, a organizacija je napravljena tako da ni na koji način ne ugrožava rad Klinike.

"Popunjenost naših kapaciteta na godišnjem nivou je 98 odsto, što je podatak koji sugeriše da su nam kapaciteti nedovoljni, ali uprkos tome, a zahvaljujući dobroj organizaciji, nivo usluga koje pružamo je izuzetno visok", istakao je Golubović.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.