Prekinuti agoniju i raspisati izbore

Izvor: S media, 01.Avg.2009, 14:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prekinuti agoniju i raspisati izbore

Predsednik DŠ Vojislav Koštunica pozvao je Vladu Srbije da raspiše vanredne parlamentarne izbore i ne drži celu državu kao taoca odnosa u vladajućoj koaliciji.

"Rasulo u vladajućoj koaliciji pokazuje da se vlada koju su napravili tajkuni i strani ambasadori raspada pred očima cele Srbije", naveo je Koštunica u izjavi dostavljenoj agenciji Beta.

Prema njegovoj oceni, Vlada je nesposobna >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i svakog dana nanosi štetu srpskoj ekonomiji i gradjanima.

"Dok zemlja propada vlast je na odmoru i drži celu Srbiju kao svog taoca do 31. avgusta, kada će se videti da li su vladajuće stranke napravile medjusobnu trgovinu kako bi još koji mesec ostale na vlasti", kazao je Koštunica.

Predsednik DŠ je pozvao Vladu Srbije da prekine "agoniju u koju gura zemlju i raspiše izbore kako bi Srbija dobila Vladu koja će je izvući iz duboke krize".

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.