Parlament do kraja jula o ukidanju imuniteta poslanika SRS

Izvor: Blic, 06.Jul.2011, 15:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Parlament do kraja jula o ukidanju imuniteta poslanika SRS

Beograd - Skupština Srbije trebalo bi da do kraja jula na vanrednoj sednici odlučuje o ukidanju imuniteta za četvoro poslanika Srpske radikalne stranke (SRS), rekla je danas šefica poslaničke grupe Za evropsku Srbiju Nada Kolundžija.

Ona je novinarima u parlamentu rekla da će poslanici potpisima zatražiti zakazivanje vanredne sednice s tom tačkom dnevnog reda.

Administrativni odbor juče je odlučio da Skupštini Srbije predloži da ukine imunitet za četvoro >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << poslanika SRS-a, po zahtevu pravosudnih organa.

Reč je o poslanicima Momčilu Duvnjaku, Draganu Aćimoviću, Gordani Paunović-Milosavljević i Momiru Markoviću. Za predlog da Skupština ukine imunitet poslanicima SRS-a glasali su članovi Odbora iz vladajuće koalicije i Liberalno-demokratske partije.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.