Palmer i Lajčak u ponedeljak u Prištini

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Maj.2021, 06:30

Palmer i Lajčak u ponedeljak u Prištini

Zamenik pomoćnika američkog državnog sekretara Metju Palmer i specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak trebalo bi da u ponedeljak borave u zvaničnoj poseti Prištini, objavio je prištinski portal Reporteri.

Kako se navodi, Palmer i Lajčak će se tom prilikom sastati sa premijerom privremenih prištinskih institucija Aljbinom Kurtijem i predsednicom Vjosom Osmani.

Reporteri tvrdi da će Palmer i Lajčak doputovati u Prištinu u nedelju i navodi da je reč o nenajavljenoj poseti, uoči očekivanog nastavka dijaloga između Beograda i Prištine.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.