Izvor: S media, 02.Sep.2012, 16:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novosadski DS osuđuje napade na Pavličića
Pokrajinski odbor Demokratske stranke saopštio je danas da oštro osuđuje pritiske, politički linč i medijsku hajku na gradonačelnika Novog Sada Igora Pavličića, navodeći da to ugrožava bezbednost njegovu i njegove porodice.
"Novosađani su na izborima nedvosmisleno pozitivno ocenili četvorogodišnji rad i rezultate tima Igora Pavličića, poverivši najviše glasova Demokratskoj stranci i njenim koalicionim partnerima", navodi se u saopštenju vojvođanskih demokrata.
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
U Pokrajinskom odboru DS-a smatraju da "dela najbolje govore o čoveku" i ističu da ostavljaju Novosađanima i široj javnosti da „sude o Keju, novim bulevarima, parkovima, igralištima, socijalnoj zaštiti stanovništva, o standardu građana i o činjenici da je kreditni rejting grada visok, a kasa puna".
Pokrajinski odbor DS-a dodaje da o Novom Sadu i životu u njemu najbolje govori podatak da se „u njega ljudi doseljavaju, dok iz drugih sredina nažalost odlaze“.
(Tanjug, Foto: Beta)





