Novosadska JP kao partijski ćup stranaka na vlasti

Izvor: Akter, 19.Maj.2015, 13:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novosadska JP kao partijski ćup stranaka na vlasti

Liberalno-demokratska partija (LDP) zatražila je danas reformu javnih i komunalnih preduzeća u Novom Sadu i ocenila da su ona postala "partijski ćup" za stranke na vlasti

"Privatne interesne grupe, koje kontrolišu rad javnih preduzeća, dovele su do propadanja istih. Vodovod i kanalizacija, kao i Čistoća, su javna komunalna preduzeća čiji je opstanak doveden u pitanje", naveo je LDP u saopštenju za javnost.

Ta stranka je ocenila da se u pomenutim preduzećima >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << "radnicima trguje kao sa najjeftinijom robom".

"Sramno je šta rukovodeći ljudi u ovim preduzećima traže od radnika za minimalnu platu dok se oni bahate. Zato pod hitno moraju da se reformišu javna preduzeća da bi uopšte mogla da opstanu i da bi se njihovim poslovanjem olakšao život svih građana Novog Sada", piše u saopštenju.

Nastavak na Akter...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.