Mitrovački Putevi se prodaju za 194 miliona dinara

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Apr.2019, 10:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mitrovački "Putevi" se prodaju za 194 miliona dinara

Agencija za licenciranje stečajnih upravnika (ALSU) oglasila je prodaju firme "Putevi" u stečaju iz Sremske Mitrovice, čija je procenjena vrednost 194 miliona dinara.

Imovinu "Puteva" čine objekti u Sremskoj Mitrovici u Bulevaru Konstantina Velikog i na Rumskom drumu, kao i pokretna imovina.

Ponude za kupovinu ove firme mogu se poslati od 22. maja kada će biti i otvorene.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.