Jeremić sutra u Minhenu na Bezbedonosnoj konferenciji

Izvor: Blic, 06.Feb.2010, 00:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jeremić sutra u Minhenu na Bezbedonosnoj konferenciji

Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić boraviće od subote u dvodnevnoj poseti Nemačkoj, gde će učestvovati na Bezbednosnoj konferenciji u Minhenu, saopštilo je danas Ministarstvo spoljnih poslova.

Tokom boravka u Minhenu, Jeremić će razgovarati sa ministrom inostranih poslova Nemačke Gidom Vesterveleom.

Jeremić će se, na marginama konferencije, sastati sa velikim brojem ministara inostranih poslova zemlja koje učestvuju na ovoj Konferenciji, kao i sa ministrima zaduženim za evropske integracije.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.