Jačanje odnosa sa SAD

Izvor: RTV Pink, 31.Avg.2010, 16:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jačanje odnosa sa SAD

. . . Srbija zainteresovana za intenziviranje političkog dijaloga i jačanje odnosa sa SAD, istakao premijer Cvetković tokom susreta sa delegacijom američkog Kongresa. Dobri odnosi sa Srbijom značajni za SAD, istakli kongresme.

Nastavak na RTV Pink...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.