Izveštaj iz Brisela u Skupštini

Izvor: B92, 26.Apr.2013, 00:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izveštaj iz Brisela u Skupštini

Beograd -- Skupština Srbije razmatraće izveštaj Vlade Srbije o dijalogu sa Prištinom u koji je uključen i parafirani Sporazum Beograda i Prištine o normalizaciji odnosa.

Predsednik Skupštine Srbije Nebojša Stefanović rekao je za RTS da će na kraju dana poslanici glasati o Izveštaju. Dodao je da očekuje da sednica traje čitav dan, možda čak i do ponoći.

Vlada je u ponedeljak, 22. aprila, usvojila Izveštaj o dosadašnjem procesu političkog i tehničkog dijaloga >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa Privremenim institucijama samouprave u Prištini uz posredovanje Evropske unije, uključujući proces implementacije postignutih dogovora. U tom izveštaju je i sporazum od 15 tačaka koji su u Briselu, 19. aprila, parafirali premijeri Srbije i Kosova, Ivica Dačić i Hašim Tači.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Skupština danas o Sporazumu

Izvor: Danas, 25.Apr.2013, 18:43

Skupština Srbije razmatraće danas, na sednici zakazanoj za 11 sati, koja bi trebalo da traje gotovo ceo dan, izveštaj Vlade Srbije o dosadašnjem dijalogu s Prištinom, u koji je uključen i Sporazum o normalizaciji odnosa.

Nastavak na Danas...

Poslanici o izveštaju o pregovorima i sporazumu

Izvor: Beta, 26.Apr.2013

BEOGRAD, 26. aprila 2013. (Beta) - Skupština Srbije razmatraće u petak izveštaj Vlade Srbije o dijalogu sa Prištinom u koji je uključen i parafirani Sporazum Beograda i Prištine o normalizaciji odnosa.

Nastavak na Beta...

Dačić:Odbijanje sporazuma završilo bi u kosovskoj Oluji

Izvor: Danas, 26.Apr.2013

Skupština Srbije počela je danas sednicu na kojoj će poslanici razmatrati izveštaj Vlade Srbije o dijalogu s Prištinom u koji je uključen i parafirani Sporazum Beograda i Prištine o normalizaciji odnosa. Premijer Ivica Dačić na početku sednice rekao je da je ovo prilika da na drugačiji način...

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.