Hrvatski premijer Milanović čestitao Dačiću

Izvor: Kurir, 27.Jul.2012, 19:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hrvatski premijer Milanović čestitao Dačiću

Hrvatska je čvrsto opredeljenja za nastavak saradnje sa Srbijom i razvijanje dobrosusedskih odnosa u cilju ostvarivanja zajedničkih interesa, kaže Zoran Milanović

ZAGREB - Premijer Hrvatske Zoran Milanović čestitao je danas Ivici Dačiću na izboru za premijera, kao i izbor drugih članova nove vlade Srbije. Milanović je rekao da je Hrvatska čvrsto opredeljenja za nastavak saradnje sa Srbijom i razvijanje dobrosusedskih odnosa u cilju ostvarivanja zajedničkih >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << interesa.

"Imajući na umu važnost regionalne saradnje i jačanje stabilnosti u jugoistočnoj Evropi, verujem da aktivnom saradnjom naših dveju Vlada i ličnim doprinosom možemo dati značajan podsticaj u tom smeru", istakao je hrvatski premijer. Milanović je Dačiću i građanima Srbije poželeo uspeh na putu evropskih interacija na kojem, kako je dodao, Srbija može računati na podršku Hrvatske.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.